Проектування і монтаж каналізації в Києві та Київській область

Каналізація – це система, яка здійснює відведення господарсько-побутових і дощових стічних вод з метою їх очищення від забруднень і подальшої експлуатації або повернення у водойму. Каналізація є складовою частиною системи водопостачання та водовідведення. Відсутність цієї системи не тільки ускладнює життя людини, а й призводить до порушення правил гігієни. Якщо Ви хочете, що б система каналізації не відбирала у вас час на ремонт і прочищення, а так само не турбувала неприємними запахами для цього потрібно потурбуватися про це на етапі проектування і укладання інженерних комунікацій. Монтаж повинен бути проведений професійно.

Монтаж каналізації Київ і Київська область

Наявність проекту при монтажі необхідно для обліку різних технічних норм і правил таких як: обсяг стічних вод, ухили трубопроводів, вид труб. Так само в проекті визначаються місця установки сантехнічних приладів, обладнання та меблів, що дозволяє робити розводку прихованої і більш естетичною.

Ми надаємо послуги з проектування та монтажу систем каналізації. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати обладнання і матеріали, розмістити прилади а так само дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Внутрішня каналізація

Як правило з внутрішньої каналізацією справа йде просто. Елементарна розводка (для професіонала) по будинку або квартирі, яка збирає стічні води в єдину трубу і направляє їх в стічний колодязь. Необхідно правильно дотримуватися ухили і використовувати потрібні відводи.

зовнішня каналізація

Існує кілька способів утилізувати стічні води, але найбільш екологічним є тільки один – це станція біоочищення стічних вод. На російському ринку величезна кількість станцій з різними характеристиками, тому до вибору варто поставитися серйозно. Гідрогеологія вашої ділянки так само буде відігравати важливу роль.

Принцип роботи у всіх станцій однаковий, на виході досить чиста вода що б застосовувати її в технічних цілях. При цьому ви забудете про проблеми переповнення ємності і постійної відкачування септика.

Станція влаштовується в невеликому котловані і нерозривно пов’язана з земляними роботами. Більшість станцій знаходяться в одній ціновій категорії, та й принцип роботи у всіх однаковий. Обсяги земляних роботи будуть залежати від конкретних умов ділянки (рельєф, тип ґрунту, рівень ґрунтових вод).

За стандартною технологією для проведення каналізації використовується пластикова труба діаметром 100 мм-110 мм. Зливні труби з ванною і умивальників діаметром 50 мм потрібно з’єднати за допомогою перехідника з магістральною трубою. Монтаж каналізації необхідно провести таким чином, щоб всі з’єднання труб залишилися всередині приміщення. Це запобіжить їх примерзання при аномально низьких температурах. Перед укладанням труби в траншею треба відбити кут в 4 градуси. Це нескладно зробити, помноживши довжину траншеї на 4. Укладається труба по шнуру, натягнутому після відбиття. Важливо стежити, щоб магістральна труба не мала різких згинів або переломів (особливо по вертикалі). Вільне відстань під трубою щільно забивається грунтом.

Способи виклику майстра:

Зателефонувати на номер телефону +38 (093) 366-44-13, відразу отримати консультацію і викликати майстра.
Залишити звернення через форму зворотного зв’язку зі своїми контактами. Перший звільнився наш співробітник відразу з Вами зв’яжеться.
Отримати консультацію та зробити виклик майстра онлайн, через viber або telegram.