Фахівці компанії «САНТА-Ремонт» надають послуги сантехніка жителям міста Києва в Шевченківському районі. Співробітники нашої компанії володіють солідним досвідом в заміні стояків і батарей, в установці ванній, душових кабін, унітазів, раковин і в багатьох інших сантехнічних роботах.

Сантехнічні роботи

Сантехнічне напрям роботи є головним для компанії «САНТА-Ремонт», воно існує і розвивається з 1994-го року, коли компанія тільки була утворена, саме тому у нас Ви знайдете найкращих сантехніків Києва в Шевченківському районі. Послуги сантехніка в компанії «САНТА-Ремонт» надають тільки найдосвідченіші майстри.

Виклик сантехніка на будинок

Послуги сантехніка вкрай затребувані в місті міста Київ в Шевченківському районі. Сантехнік Києва стає бажаним гостем в квартирі, як правило, через надзвичайно зношеного водопроводу, бажання заощадити на змішувачі, недотримання загальних правил користування системами водопостачання та каналізації. На жаль, однією з основних причин виклику сантехніка в Києві – Шевченківський район є максимальна зношеність стояків водопостачання, опалення та каналізації. Часто буває так, що навчені досвідом жителі досить старих будинків нашого міста при протіканні стояка поряд з викликом слюсаря з ЖЕКу, використовують послуги сантехніка компанії «Майстерня комфорту», ​​і це виправдано.

Чим може допомогти місцевий сантехнік?

Звичайно, все залежить від сумлінності ЖЕКів, проте часто місцевий сантехнік (викликати якого необхідно, так як саме він має право відключити воду), в кращому випадку ставить третій, четвертий, а то і п’ятий хомут. Чому в кращому випадку? Тому, що у нього в наявності не надається потрібних болтів. Вам доводиться половину дня чекати, поки він прийде, і мінімум ще стільки ж поки він знайде потрібний болт. Весь цей час Ваш стояк відключений від водопостачання – води вдома немає не тільки у вас, але і у Ваших сусідів, які цією обставиною явно не зраділи. Послуги сантехніка ЖЕКу по установці хомута вирішать проблему ненадовго – незабаром з великим ступенем ймовірності текти з’явиться знову на тому ж стояку.

Сантехнічні роботи перед в’їздом в квартиру

Щоб уникнути підтоплення Вашої квартири і квартири сусідів економніше буде викликати сантехніка Київ-Шевченківський район з сторонньої організації для заміни стояка. Фахівці компанії «САНТА-Ремонт» рекомендують перед покупкою або взяттям в оренду квартири в першу чергу перевірити саме стояки, труби і надійність кранів. Якщо Ви купуєте квартиру, то рекомендуємо ще до новосілля поміняти як мінімум стояки в квартирі. А тим, хто збирається орендувати квартиру, настійно радимо відмовитися від квартири зі зношеними системами водопостачання, каналізації та опалення, за зіпсований ремонт господареві квартири і сусідам знизу, швидше за все, доведеться платити Вам.