Установка бойлера: Київ, Бровари: ціна / вартість від 350 грн.

Вибір відповідного бойлера не тільки справа смаку. В першу чергу потрібно оцінити витрата води, від чого буде залежати обсяг і потужність бойлера. Далі зрозуміти яким чином буде нагріватися вода в бойлері, що залежить від наявності газу там, де необхідна установка водонагрівача. Від чого конкретно може залежати вибір і як проходить підключення бойлера? Далі кілька заміток.

установка бойлера

Іноді, просто немає вибору через готового плану розведення газопроводу, в такому випадку, вас чекає установка проточного водонагрівача більш нової моделі замість старої. Але найчастіше можна поставити і інші види водонагрівачів.
Електричний водонагрівачі доцільно вибрати, якщо ваш бюджет обмежений і споживання гарячої води не велика. Ціна на такі бойлери мінімальна, а установка бойлера не складна, в порівнянні з іншими варіантами.
Вибір бойлера непрямого нагріву може бути обумовлений великою потребою в гарячій воді, наприклад великий будинок або готель. Його перевага полягає в тому, що можна забезпечити швидку подачу гарячої води в самий віддалений край будинку, за рахунок системи циркуляції.

Установка електричного водонагрівача вимагає попередньої прокладки труб таким чином, щоб вони були підведені безпосередньо до бойлера. Потім, через спеціальні перехідники та додаткові елементи бойлер підключається до системи. Природно, до того він кріпитися на стіну. Майте на увазі, чим більше обсяг бойлера, тим міцніше повинно бути підстава.
Підключення бойлера непрямого нагріву до одноконтурного котла, процедура дещо складніше. Тут додається система циркуляції з насосом і термосмесітелем. На систему опалення цей спосіб підключення не позначається, так як бойлер працює паралельно з нею. Труба циркуляції заздалегідь прокладається паралельно трубі з гарячою водою. Потім підключається до бойлера через трьох ходовий кран. Циркуляційний насос встановлюється для того, щоб циркуляція функціонувала правильно. Звичайно, установка накопичувального водонагрівача за такою схемою вимагає досвіду роботи. Наші фахівці допоможуть вам розібратися з деталями і підключення бойлера пройде легко.

Установка бойлера, ціна на яку 350 грн на годину, технічно складна процедура, але наші майстри підготовлені до цього.